seopilot.pl

Program partnerski seopilot.pl promujący obrót linkami tekstowymi.

Produkty:
– odnośniki tekstowe ( linki )

Zarobki:
CPS / zróżnicowane w zależności od jakości strony wydawcy

2 Poziom / 5% prowizji poleconego partnera ( zakupy i sprzedaż )

Plusy:
+ szybkie wypłaty na żądanie
+ proste menu
+ możliwość zarabiania na wyświetlaniu linków tekstowych oraz zakupu linków na tym samym koncie i za pomocą jednego salda
+ duży wybór materiałów promocyjnych i widgetów na stronę
+ moduły do popularnych CMSów (wordpres,joomla,drupal)

Minusy:
– nie znane

Opis :

Bardzo dobry system w którym możemy sprzedawać miejsce na naszej stronie WWW do celu emisji linków tekstowych. Nie ma wysokich wymagań odnośnie ruchu na stronie, nie jest on potrzebny do generowania zysku. Istotne jest by strona zawierała wiele zaindeksowanych podstron na których wyświetlane będą linki. Im więcej stron oraz im lepsza jest ich jakość tym większą stawkę można uzyskać przy wybraniu opcji wykup, która gwarantuje stały zysk co miesiąc. Jeżeli strona nie załapie się na opcję wykupu, możemy dodać ją do giełdy gdzie linki będą kupowane ręcznie przez innych użytkowników.

Program partnerski drugiego poziomu pozwala na dodatkowy dochód z osób poleconych którzy swoimi transakcjami zasilą również nasz budżet.

Dodatkowo w systemie możemy pozycjonować swoje strony kupując linki. Można pozycjonować  w trybie tańszym automatycznym według założonego budżetu lub w trybie ręcznym gdzie mamy pełną kontrole jakie linki skąd wybieramy. System posiada wiele świetnych narzędzi pozycjonerskich do śledzenia pozycji w wyszukiwarkach, doboru słów kluczowych itp.

dołącz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *